آموزشگاه طراحی لباس شهرتاش

آموزش طراحی لباس و دوخت

مشاوره رایگان آموزشی

طراحی لباس

در سال های اخیر استقبال مردم و به ویژه جوانان از فراگیری مهارت های مختلف در زمینه هنر افزایش چشمگیری داشته است.

 حتی کسانی که فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر هستند، احساس نیاز می کنند که در فضای رقابتی متقاضیان کار، نسبت به رقبا برتری پیدا کنند.

یکی از شاخه های هنری مورد توجه در همه جای دنیا، طراحی لباس است.

 افراد زیادی، به ویژه خانم ها علاقه دارند که فوت و فن طراحی لباس با متدهای روز دنیا را بیاموزند و علاوه بر مصارف شخصی خود، از این راه درآمد هم کسب کنند.

 همانطور که می دانید، مزون های لباس در میان بانوان بسیار محبوب هستند. مهم ترین عاملی که می تواند اعتبار یک مزون را نزد مشتریانش بالا ببرد، بهره مندی از یک طراح لباس حرفه‌ای و مجرب است.

مثل هر حرفه دیگری، در طراحی لباس نیز رسیدن به مدارج بالا کار ساده ای نیست و نیاز به آموزش زیر نظر اساتید متخصص دارد. 

آموزشگاه شهرتاش در همین زمینه آماده است تا با استفاده از برترین ها، آرزوی تمام علاقه مندان به طراحی لباس را محقق کرده و به آنها در مسیر تبدیل به یک طراح حرفه ای کمک کند. 

باورها همیشه با ایده های نوین در مد تغییر می کنند؛ این شعار زیبای تیم شهرتاش در تلاش برای بکارگیری ایده های خلاقانه است

آموزشگاه طراحی لباس شهرتاش که با مجوز وزارت ارشاد در زمینه مد و لباس فعالیت می کند، آموزش طراحی لباس و دوخت را در دستور کار خود دارد و پذیرای نه فقط هنرجویان، بلکه کسانی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد طراحی لباس و دکترای هنر را دارند نیز خواهد بود. 

آمار سال های گذشته نشان می دهد که صد درصد متقاضیانی که در آموزشگاه شهرتاش برای کنکور آماده شده بودند، موفق به قبولی در دانشگاه شدند.

موضوع دیگری که آکادمی شهرتاش  در آن زمینه فعالیت می کند آموزش مجازی مهارت ها به هنرجویان است.

 همانطور که می دانید، مباحث هنری ظرافت بسیاری دارند و همین مسئله کار را برای انتقال غیر حضوری آنها سخت می کند ولی تیم شهرتاش با سیستمی قوی، این کار را در دوران شیوع ویروس کرونا انجام می دهد. 

در این کلاس های مجازی، تمام فیلم ها ضبط می شود و هزینه اینترنت هم برای هنرجویان نیم بها است. از نکات خاص کلاس های مجازی می توان به رفع اشکال اساتید با قلم های مخصوص اشاره کرد.

 این آموزشگاه و هنر جویان آن که در سال های اخیر موفق به کسب رتبه های برتر در جشنواره های مختلف از جمله جشنواره بین المللی  مد و لباس فجر ، جشنواره دانشجویی دانشگاه شریعتی، نمایشگاه لباس عاشورایی و … شده است،

 ۵۸ درس تخصصی در زمینه های طراحی مد و لباس و همینطور الگو سازی و دوخت لباس را به هنرجویان آموزش می دهد و علاقه مندان را برای فعالیت در حرفه طراحی لباس یا شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری آماده می کنند.

برگزاری آنلاین کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس

بدون شک یکی از رشته‌های پرطرفدار نزد افراد را می‌توان طراحی پارچه و لباس در نظر گرفت. دوره کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس از تخصصی‌ترین دوره‌هایی به حساب می‌آید که افراد با شرکت در آن دوره به اطلاعات و حرفه‌های بسیاری در رابطه با این موضوع دست می‌یابند؛ اما نکته‌ای که در رابطه با این دوره وجود دارد،

 این است که چگونه در این دوره یعنی کارشناسی ارشد شرکت کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این رشته همانند دیگر رشته‌ها، کنکور مخصوصی دارد و شما باید در صورت تمایل این آزمون را انجام دهید و در دانشگاه مورد نظر مشغول به مطالعه شوید. از همین جهت شرکت در کلاس کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

توجه داشته باشید که داوطلبان بسیاری در کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس شرکت خواهند کرد و شما کار چندان آسانی پیش رو نخواهید داشت؛ بنابراین باید تمام تلاش خود را برای این مسیر و در رسیدن به هدفی که دارید، بگذارید. البته توجه داشته باشید که تنها مطالعه و کسب تجربه شخصی کافی نخواهد بود و شما باید در کلاس کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس نیز شرکت کنید.

دروسی که شما باید برای دوره ارشد طراحی لباس، به آن‌ها تسلط داشته باشید، شامل مواردی چون درس زبان تخصصی انگلیسی طراحی مد، درس نقد هنری و ادبی، درس فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان، درس پارچه شناسی، درس اصول طراحی پارچه و لباس، درس تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان و درس امتحان عملی طراحی پارچه و لباس شامل تسلط در طراحی منسوجات می‌شود.

 توجه داشته باشید که هر یک از دروس، ضریب مخصوص به خود را دارند و از اهمیت‌های متفاوتی برخوردار هستند. 

برای مثال درس امتحان عملی طراحی پارچه و لباس شامل تسلط در طراحی منسوجات با ضریب 4 بیشترین اهمیت را دارد و شما با سوال های بیشتری از این درس در کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس مواجه خواهید شد.

این رشته برای افرادی که به هنر علاقه دارند و در چنین رشته‌ای استعداد نیز دارند، مناسب خواهد بود؛ اما نکته‌ای که در رابطه با این رشته وجود دارد، تحصیل در یک دانشگاه خوب و شناخته شده است و چنین چیزی تنها با کسب یک رتبه خوب در کنکور مربوط به این رشته امکان‌پذیر است. از همین جهت شرکت در کلاس کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس را به علاقه‌مندان این رشته پیشنهاد می‌دهیم.

شرکت در کلاس کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس آموزشگاه شهرتاش

اگر به دنبال یک آموزشگاه خوب و حرفه‌ای برای گذراندن کلاس کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس هستید، ما به شما آموزشگاه شهرتاش را پیشنهاد می‌دهیم. این آموزشگاه با برگزاری کلاس‌های لازم، آمادگی لازم را در شما ایجاد خواهد کرد.

این آموزشگاه بخش‌های گوناگونی را برای داوطلبان کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس فراهم دیده است که می‌توان مواردی چون ارائه برنامه تحصیلی به داوطلبان، بررسی دروسی که از آن‌ها در آزمون سوال مطرح می‌شود، برگزاری آزمون‌های دوره‌ای و مشاوره را نام برد. توجه داشته باشید که تا به حال تمام افرادی که در دوره کلاس کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس این آموزشگاه شرکت کرده‌اند

، در آزمون کنکور رتبه خوبی به دست آورده‌اند و اکنون در بهترین دانشگاه‌ها مشغول به تحصیل هستند؛ بنابراین اگر شما نیز به دنبال یک آموزشگاه خوب برای آمادگی پیدا کردن در این رشته هستید، آموزشگاه شهرتاش انتخاب عالی به نظر می‌رسد

کنکور کارشناسی ارشد طراحی لباس

جستجو در شهرتاش

باز کردن چت
درود از من بپرسید؟